Ana Sayfa

Bayi Paketler

Özellikler

Destek

Ödeme Hakkında

Sıkça Sorulanlar

Gizlilik İlkelerimiz

 

Kolay Kullanımlı Plesk Kontrol Panel:

 

Bazı Referanslarımız:

          

Resimler.net

Vidyolar.net

Sirat Elektronik

Alinecef.com

Caferider

MakdisTasarim

Chatsever.com

Manzaralar.net

Sonhaberler.com

Taicom.com.tr

Kevseronline.com

Kerbela.net

Kuranonline.com

Lalezarmobilya.com

Kiaskomur.com

Saripinar.com

Haksever.com

Resimler.net

Bağcılar Eğitim

Gazetesever.com

Parasitesi.com

Akbal.net

Fontlar.net

Kubrakutuphane.com

Etiktekstil.com

Bestpictures.org

MTNreklam.com

Sengelmed.com

Trasin.com.tr

 

 

 

KALİTEHOSTİNG KULLANIM KOŞULLARI / SERViS SÖZLEŞMESi

1.GİRİŞ 

Bu Servis Sözleşmesi tüm KaliteHosting kullanıcılarına hitap etmekle beraber KaliteHosting'in sağladığı servislerde takip ettiği ilke ve metodlar hakkında bilgi içermektedir. Kendi servislerimizi, kullanıcılarımızı ve dahası diğer internet kullanıcılarını çeşitli sorumsuz ve illegal tehdit ve aktivitelere karşı korumak ve bu amaç doğrultusunda KaliteHosting ve kullanıcıları üzerine düşen sorumlulukları belirlemek için hazırlanmıştır.

KaliteHosting web alanı kiralama hizmeti (web hosting) veren bir organizasyon olup Sever Siteler Grubu bünyesinde ve yasal olarak Serhatlar Ltd. Şti.ne bağlı bulunmaktadır. KaliteHosting sistemleri ve ağları üzerinde bulunan bilgiler KaliteHosting, ve o bilgiyi sağlayan kişi ve kurumlara aittir. KaliteHosting, yine kendisi aracılığıyla kullanıcıları tarafından sunulan yayın ve dökümanların içeriğinden ve bu tarz içerik ve yayınların getireceği yasal yükümlülüklerden sorumlu değildir.

KaliteHosting servislerinin kullanımı tamamıyla kişi ve kurumların kendi tercihleri olup doğabilecek her türlü riski kendileri üstlenmektedirler. KaliteHosting müşteri seçme hakkını kullanarak istemediği kişi veya kurumlara hizmet vermeyi reddedebilir.

KaliteHosting kendi ağları ve bağlı diğer ağlar üzerinde gerçekleşecek her türlü data transferi hakkında hiç bir güvenlik ve gizlilik garantisi vaad etmemektedir. Kişisel bilgileri nasıl kullanıdığımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi Gizlilik Sözleşmesi'nde bulabilirsiniz.

2.KULLANIM İLKELERİ:

Sunucu ve Hesap Kullanımı: KaliteHosting sistemleri üzerinde bulunan hesaplar sadece KaliteHosting kullanıcılarının kullanımı içindir. Bu hesaplar, başka kişi veya gruplara satılmaz, kiralanmaz veya devredilmez.

KaliteHosting aşağıda listesi verilen içeriklerin barındırılmasına izin vermez:

Dini ve milli değerlere aykırı içerik: Toplumumuzca benimsenmiş dini, manevi, ahlaki ve milli değerlere aykırı içerik veya link içeren sayfalar.

Yasa Dışı Yayın: Telif Hakları saklı çalışmalar, ticari ses, video, müzik dosyaları ve diğer yasalarca yasaklanmış materyaller.

Online/Offline Oyun ve Animasyon: İçinde online/offline Kumar ve benzeri içerikler bulunan Jumpling, MUDs, Egg Drop, interaktif oyunlar.

Rencide Edici Materyal: Herhangi bir din, dil, ırk, cinsiyet, ve benzeri toplumsal grupları baz alan ayrımcı ve öfke içeren içerikler.

Warez: Çalıntı yazılım, emulator, hacking, freaking, şifre kırıcılar, kriptoloji yazılımları ve benzeri...

Canlı Yayın: Flash ve Shockwave dışındaki yayın araçlarının (bu konuda yapılacak özel anlaşmalar hariç) yoğun kullanımı.

Spam yasağı: KaliteHosting sunucuları üzerinde herhangi bir spam yazılımının bulundurulması, çalıştırılması kesinlikle yasaktır. Bu kuralın ihlal edilmesi durumunda hesabınız dondurulacaktır. Sunucu performansının bu tür illegal aktivitelerden olumsuz etkilenmesi halinde ise KaliteHosting tarafından hesap sahibi 30$ cezalandırılacaktır.

Sistem Kaynakları Kullanımı: Kullanıcılarımız CGI olarak çeşitli betik(script) ve uygulamalar çalıştırabilirler. Bununla birlikte KaliteHosting sunucuları performansını ileri derece olumsuz etkileyen CGI ve uygulumaları iptal etme hakkını saklı tutar.

IRC ve her çeşit IRC botlarının sunucular üzerinde çalıştırılmasına izin verilmez.

Bir kullanıcı sistem kaynaklarını öngörülenden daha fazla tüketirse kullanıcı bilgilendirilir ve hesap askıya alınır. Bu şart extrem şartlarda uygulanıp sunucuların kötü amaçlı kullanımını engellemek içindir.

Band Genişliği ve Trafik Yönetimi: KaliteHosting kullanıcılarına, Real Medya dosyaları ve benzeri (.ra, .ram, .rm, .mp3, .mov,ve .avi) dosyalarının yayınlanması, .exe, .zip, .pdf gibi sıkıştırılmış dosyaların indirilmesi, sohbet odaları, web kameraları, irc ve benzeri programların çalıştırılması durumları dışındaki trafiklerde anlık hosting özelliklerinde belirtilen hızda hizmet vermeyi taahhüt eder.

3.ÖDEME HAKKINDA:

Tüm servisler (Bir haftalık deneme hariç) ödemenin gerçekleşmesinden sonra hizmete başlar. KaliteHosting istediği zaman dilediği şekilde fiyatlar üzerinde değişiklik yapabilir, fakat ödeme süresi boyunca ödemesi tamamlanmış olan hesapların fiyatları sabittir.

Kredi kartı numarasının kabul görmemesi vb. durumlarda problem çözülene kadar KaliteHosting ilgili kişiye hiç bir servis vermeyecektir. Hesap yenileme süreci içerisinde herhangi bir nedenle ödemenin geciktirilmesi durumunda hesap askıya alınır.

Kullanıcılara ödeme ile alakalı bir belge posta yoluyla gönderilmeyecektir. Ödemenin gerçekleşmesinden hemen sonra e-mail ile gerekli bilgiler kullanıcılara ulaştırılacaktır.

KaliteHosting;

Hesap Kapattırma ve Geri Ödeme: Hesap kapattırma ve geri ödeme istekleri info@KaliteHosting.com adresine yapılıp, geri ödeme ancak kaynaklanan problemden doğrudan KaliteHosting'in sorumlu olması durumunda gerçekleşir. KaliteHosting'in elinde olmayan nedenlerden doğabilecek problemlerden kaynaklanan geri ödeme istekleri geri çevrilir. Mesela: ** Alan Adı transfer problemleri. ** KaliteHosting tarafından desteklenmeyen herhangi üçüncü parti program, scriptler ve kullanıcının web'in temelleri ve iletişim protokolleri ile ilgili bilgi yetersizliğinden kaynaklanabilecek problemler.

KaliteHosting, kullanıcısının işlerinde yaşayacağı problemlerden sorumlu değildir.

KaliteHosting herhangi bir servisi herhangi bir zaman iptal etme hakkını saklı tutar. Yukarıda bahsi geçen kuralların, kendilerine tanınan haklar dışında, kullanıcılar tarafından ihlal edilmesi halinde KaliteHosting ilgili hesabın dondurulması, kapatılması konusunda hak sahibidir.

KaliteHosting bu metni gerek duydukça değiştirme hakkını saklı tutar.

Kalitehosting Hosting Çözümleri (Makdis Elektronik Ticaret Ltd. Şti.)


Not:

USD karşılığı TL işlemlerinde AKBANK USD Satış Kuru dikkate alınarak işlemler gerçekleştirilir.( http://www.akbank.com.tr/  )

.

kaliteli hosting host sitenize hosting hostingde kalite kalitehost ucuz hosting güvenilir hosting sınırsız mail otomatik yönlendirici data base plesk kontrol panel linux hosting apache mysql hosting türk hosting firması hosting firmaları dual xeon hosting hızlı hosting kaliteli host hızlı host webhosting webhost web host site hosting site host mail hosting domain kayıt hesaplı hosting uygun hosting

Tel: 0212 65133 76 - 212 657 31 13 Adres: Merkez mah. Gümüş Sok. No: 38 Zemin Kat Güneşli / Bağcılar

KaliteHosting Bir Makdis E-Ticaret Ltd. Şti. Oluşumudur   2003 - 2007